J.S. - Pomníčky zapomenutých básníků

Kombinovaná technika (olej, tištěný archivní pigment, akryl, plátno), 100x68 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. 2021. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

96612. Pomníčky zapomenutých básníků
Dražba ukončena:29.06.2023 21:09:30
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč