J.S. - Pocta veškeré kinematografii

Nejdelší strana: 112 cm

Kombinovaná technika (olej, tištěný archivní pigment, akryl, plátno), 76x110 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. 2023. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

vydraženo velký formát
105628. Pocta veškeré kinematografii
Dražba ukončena:30.11.2023 21:17:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč