J.S.

61009. Obraz č. 8 Z cyklu: Portréty malířského Boha aneb Perutě nekonečna

popis: Akryl na sololitu, 50x50 cm. Signováno vpravo dole J.S. 2003. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč