J.S. - Obraz č. 28 Z cyklu: Portréty malířského Boha

Akryl na plátně, 70x70 cm. Signováno dole uprostřed J.S. 2003. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

60931. Obraz č. 28 Z cyklu: Portréty malířského Boha
Dražba ukončena:01.07.2021 19:53:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč