J.S.

60931. Obraz č. 28 Z cyklu: Portréty malířského Boha

popis: Akryl na plátně, 70x70 cm. Signováno dole uprostřed J.S. 2003. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:53:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč