J.S. - Na pouti vesmírem

Nejdelší strana: 55 cm

Akryl na sololitu, 55x41 cm. Signováno v rozích a na reversu JS 2010. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

93180. Na pouti vesmírem
Dražba ukončena:27.04.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč