J.S. - Na lovu

Kombinovaná technika, akryl, olej a inkoust, 22,5x28 cm. Signováno J.S. a autorský přípis vzadu. Rámováno.

Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

151094. Na lovu
Dražba ukončena:11.12.2025 22:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč