J.S. - Kučeravý listonoš

Akryl, 24x24 cm. Signováno vpravo dole JS 2017. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

81416. Kučeravý listonoš
Dražba ukončena:27.07.2022 20:32:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč