J.S. - Koronavirové mutace...,

Kombinovaná technika (olej, akryl, plátno), 46x55 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. 2021. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

71804. Koronavirové mutace...,
Dražba ukončena:27.01.2022 22:09:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč