Kombinovaná technika (Akryl, inkoust, tisk, akryl, plátno), 56x56 cm. Monogramováno dole uprostřed JS 2021. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

Dražba ukončena:29.04.2021 22:39:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč