Jaroslav Šolc - Livingstone ve světě ztracený

Olej na hobře, 81x65 cm, signováno vpravo na spodní straně rámu.

1111. Livingstone ve světě ztracený
Dražba ukončena:02.06.2014 19:53:00
Vyvolávací cena:25 000 Kč
vydraženo za:130 000 Kč