B. Brodský - Kostel sv. Jiljí

Kresba, 30x25 cm, signováno vpravo dole B. Brodský, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5307. Kostel sv. Jiljí
Dražba ukončena:28.09.2016 19:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč