Jaroslav Skrbek - Sobour 20 leptů - Hlavní město Praha, III. díl, Hradčany

20 leptů, od 32x24 cm a 42x30 cm. Signovány Jaroslav Skrbek. Praha 1933. V původních deskách.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

24250. Sobour 20 leptů - Hlavní město Praha, III. díl, Hradčany
Dražba ukončena:14.11.2018 19:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč