Jaroslav Škarohlíd - Konvolut 4 grafický listů

Suché jehly, od 10x8 cm do 18x9 cm. Signovány tužkou Škarohlíd. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1925 - 2012
Malíř, grafik, pedagog. Studoval speciálku profesorů Hrbka a Süssera na ŠUŘ v Brně, na VŠUP v Praze a výtvarnou výchovu u profesorů E. Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF MU Brno. Věnoval se kresbě, malbě, volné a užité grafice, ilustraci. Náměty čerpal ze všedního života, z rostlinné a živočišné říše, krajiny a zahrad. Byl členem Sdružení Q a brněnské Bilance. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Muzea města Brna, MF Brno a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 500 Kč

87451. Konvolut 4 grafický listů
Dražba ukončena:04.12.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.12.2022 17:00:47 11375