Jaroslav  Šimůnek - Z periferie

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: rám mírně poškozen.

1318. Z periferie
Dražba ukončena:24.09.2014 19:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč