Jaroslav  Šimůnek - Šoproň

Olej na kartonu, 47x59 cm, signováno vpravo dole Jar. Šimůnek 1916, rám, zaskleno.

1872, Praha - 1939, Kouřim
Student umělecké školy keramické ve Znojmě. Poté se učil v Německu (prof. Schönleber). Po návratu do školy studoval u Antonína Slavíčka. Malíř především pražských zákoutí a trhů. Roku 1930 vycestoval do Cařihradu.

Pozn.: Rám restaurovaný.

3273. Šoproň
Dražba ukončena:25.11.2015 22:28:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč