Olej na kartonu, 50x70 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1929.
Pozn.: Rám poškozený a přetřený.
1872 Praha, 1939 Kouřim
Studia v Německu (prof. Schonleber), po návratu do Prahy byl žákem Antonína Slavíčka. Maluje hlavně pražská zákoutí a trhy. Řadu let vystavoval v K J. v Praze.