Jaroslav  Šimůnek - Pohled na Karlův most a Pražský Hrad

Olej na kartonu, 50x70 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1929.

Pozn.: Rám poškozený a přetřený.

1872 Praha, 1939 Kouřim
Studia v Německu (prof. Schonleber), po návratu do Prahy byl žákem Antonína Slavíčka. Maluje hlavně pražská zákoutí a trhy. Řadu let vystavoval v K J. v Praze.

860. Pohled na Karlův most a Pražský Hrad
Dražba ukončena:29.01.2014 20:02:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč