Jaroslav Šerých

302391. Záře jedné noci

popis: Lept a suchá jehla, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed J. Šerých. 11/65. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1928 - 2014
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Studoval pražskou AVU u prof. Rady, Pukla a Silovského. Ve své tvorbě se zaměřil převážně na monumentální malbu a také na grafiku. Ilustroval řadu textů. Jeho díla jsou zastoupena v NG v Praze a řadě dalších významných sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 05.12.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 23.11.2019 18:28:58 318
600 Kč 21.11.2019 19:45:15 3169