Jaroslav Šerých - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 12x8 a 16x11 cm. Signovány dole uprostřed J. Šerých. Volné listy.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

22160. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:20.09.2018 21:38:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 21:33:16 3581
500 Kč 10.09.2018 16:53:03 1195