Jaroslav Šerých

22160. Soubor 2 grafických listů

popis: Litografie, 12x8 a 16x11 cm. Signovány dole uprostřed J. Šerých. Volné listy.

o autorovi: 1928 - 2014
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Studoval pražskou AVU u prof. Rady, Pukla a Silovského. Ve své tvorbě se zaměřil převážně na monumentální malbu a také na grafiku. Ilustroval řadu textů. Jeho díla jsou zastoupena v NG v Praze a řadě dalších významných sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 20.09.2018 21:38:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.09.2018 21:33:16 3581
500 Kč 10.09.2018 16:53:03 1195