Jaroslav Šerých - Konvolut 3 litografií

Litografie, 37x26, 40x30 a 59x48 cm. Signovány a číslovány. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

154465. Konvolut 3 litografií
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč