Jaroslav Šerých - Karafa

Lept, 72x48 cm. Signováno vpravo dole slabě tužkou Šerých 1962. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen, v rohu naprasklé sklo.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

46966. Karafa
Dražba ukončena:15.07.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.07.2020 20:28:31 7070