Jaroslav Šerých - Hlava

Litografie, 44/100, 18x12 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Šerých 11.89. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

55199. Hlava
Dražba ukončena:13.01.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč