Jaroslav Šerých - Dívka s dlouhými vlasy

Litografie, 22x14 cm. 32/65. Signováno vpravo dole J. Šerých. Volný list.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

24265. Dívka s dlouhými vlasy
Dražba ukončena:14.11.2018 19:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč