Jaroslav Šafařík (Šafara) - Ve stáji

Kombinovaná technika, 17x23 cm. Signováno vpravo dole Šafařík Šafara. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1947
Narodil se v Blovicích. V mládí odešel do Mnichova, kde pracoval u profesora Knirra, poté byl čtyři roky žákem pražské AVU ve speciálce profesora Hynaise. Usadil se v Plzni, kde portrétoval některé význačné plzeňské osobnosti, pak se vrátil do svého rodiště. Maloval podobizny, genry, krajiny a se zvláštní zálibou koně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

308336. Ve stáji
Dražba ukončena:17.04.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.04.2021 20:32:30 8646