Jaroslav Ronek - Na nádraží

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

59954. Na nádraží
Dražba ukončena:27.05.2021 19:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč