Jaroslav Ronek

60694. Lokomotiva

popis: Akvarel, 10x13 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč