Kombinovaná technika, 55x98 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1892, Praha - 1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.