Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 38x52 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

52981. Lokomotiva
Dražba ukončena:26.11.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč