Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 50x66 cm.Signováno vlevo dole Ronek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

300149. Lokomotiva
Dražba ukončena:21.08.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč