Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 21x29 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč.

152408. Lokomotiva
Dražba ukončena:28.01.2026 21:03:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč