Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Detail položky

Detail položky

Pastel na papíře, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 47 cm

 

o autorovi: 1892, Praha - 1962
Malíř. Soukromě studoval u profesorů Reisnera a Preislera. Jeho nejoblíbenějšími náměty byly lokomotivy a průmyslové objekty. Věnoval se také ilustrátorské tvorbě.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč.

vydraženo
150870. Lokomotiva
Dražba ukončena:10.12.2025 21:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 900 Kč 10.12.2025 21:38:06 16422
3 800 Kč limit (10.12.2025 21:37:57) 14486
3 800 Kč 10.12.2025 21:37:58 16422
3 700 Kč limit (10.12.2025 21:37:28) 14486
3 600 Kč 10.12.2025 21:37:29 16422
3 500 Kč limit (10.12.2025 21:03:31) 14486
3 400 Kč 10.12.2025 21:03:32 18636
3 300 Kč limit (10.12.2025 20:58:01) 14486
3 200 Kč 10.12.2025 20:58:02 16593
3 100 Kč limit (09.12.2025 17:53:19) 14486
3 000 Kč 28.11.2025 7:04:29 16593