Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Nejdelší strana: 18 cm

Akvarel, tužka na papíře, 9x14 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč.

150654. Lokomotiva
Dražba ukončena:07.12.2025 20:53:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč