Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Nejdelší strana: 25 cm

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč.

150593. Lokomotiva
Dražba ukončena:07.12.2025 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč