Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 38x52 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč.

120290. Lokomotiva
Dražba ukončena:07.08.2024 23:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč