Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Akvarel na papíře, 19x23 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

114804. Lokomotiva
Dražba ukončena:21.04.2024 21:02:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč