Pastel na papíře, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1892, Praha - 1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.