Jaroslav Ronek - Chaloupka v zimě

Olej na kartonu, 28x41 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

29761. Chaloupka v zimě
Dražba ukončena:28.03.2019 19:02:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč