1) Kytice žlutých květů ve váze - olej na kartonu, 40x27,5 cm, rám
2) Kytice ve džbánu u jablka - olej na kartonu, 35x25 cm, rám
3) Kytice s bílými květy - tempera na kartonu, 29,5x21,5 cm, rám, zaskleno
Všechny tři práce signovány vpravo dole Ronek.
1892, Praha - 1962