Jaroslav Róna - Zámek

Litografie, 27x24 cm, signováno vpravo dole J. Rona, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

16717. Zámek
Dražba ukončena:28.02.2018 21:31:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč