Jaroslav Róna - Padající anděl

Litografie, 26x37 cm, signováno vpravo dole Róna 02, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

16937. Padající anděl
Dražba ukončena:01.03.2018 21:02:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč