Jaroslav Róna - Krabí muž

Litografie, 35x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Róna 99. Rám, sklo.

Pozn.: Číslováno 45/50.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

76429. Krabí muž
Dražba ukončena:11.05.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč