Jaroslav Róna - Člověk a ryba

Litografie, 34x28 cm. Signován vpravo dole tužkou J. Róna 94. Číslováno 26/200. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

66762. Člověk a ryba
Dražba ukončena:14.10.2021 22:01:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč