Jaroslav Procházka - Sedící dívka

Olej na kartonu, 30x20 cm. Signováno vlevo dole Ja Pro 53. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1919.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

300638. Sedící dívka
Dražba ukončena:08.09.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.09.2019 19:49:31 4441