Kresba, 37x54 cm. Signováno vpravo dole Jaro Poš 1941. Rámováno.
Stav: Rám i papír mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1894-1970
Malíř, pedagog, galerista. Studoval soukromě u malíře Reisnera, pak ve večerních kurzech na UMPRUM v Praze u profesorů Loukoty, Preislera, Švabinského a Nejedlého. V Paříži studijně pobýval u malíře Colarossiho a zaměřil se na figurální kompozici a krajinomalbu. V roce 1940 založil v Praze Pošovu galerii (později U Řečických), také soukromou malířskou školu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč.