Kombinovaná technika, 37x57 cm, signováno vpravo dole Jar. Pokorný 57, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1903-1969
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Ve své tvorbě byl silně ovlivněn postimpresionistickými proudy evropského malířství. Jeho díla jsou zastoupena v řadě galerií včetně Národní galerie v Praze.