Jaroslav Pokorný - Vesnice s májkou

Kombinovaná technika, 37x57 cm, signováno vpravo dole Jar. Pokorný 57, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Ve své tvorbě byl silně ovlivněn postimpresionistickými proudy evropského malířství. Jeho díla jsou zastoupena v řadě galerií včetně Národní galerie v Praze.

8356. Vesnice s májkou
Dražba ukončena:23.02.2017 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (23.02.2017 20:42:33) 1277