Jaroslav Pleskal

303448. Švadlena

popis: Olej na kartonu, 47x49 cm. Signováno vlevo dole Pleskal 67. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1933.
Oficiálně výtvarně vzdělán není. K volné tvorbě se dostal od práce modeléra přes keramiku. Věnuje se převážně krajinomalbě.

dražba ukončena: 02.02.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (02.02.2020 20:04:36) 4285