Olej na kartonu, 47x49 cm. Signováno vlevo dole Pleskal 67. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1933.
Oficiálně výtvarně vzdělán není. K volné tvorbě se dostal od práce modeléra přes keramiku. Věnuje se převážně krajinomalbě.