Jaroslav Píša Troski - Soubor 6-ti koláží a kreseb

Rozměry: 45x62, všechny signovány Píša Troski, volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1951 – 2000

20430. Soubor 6-ti koláží a kreseb
Dražba ukončena:31.05.2018 18:56:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč