Jaroslav Píša Troski - Soubor 5-ti prací

Různé techniky, od 23x10 cm po 45x62 cm. Signovány Jaroslav Píša Troski. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1951 – 2000

26737. Soubor 5-ti prací
Dražba ukončena:17.01.2019 21:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč