Jaroslav Píša Troski - Soubor 10-ti prací

Různé techniky, rozměry od 16x7 do 34x13 cm, signovány, volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1951 – 2000

18999. Soubor 10-ti prací
Dražba ukončena:16.05.2018 19:21:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč