Jaroslav Píša Troski - Objekt

Rozměr: 40x33 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Píša Troski 73.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1951 – 2000

vydraženo top
88485. Objekt
Dražba ukončena:15.01.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč