Jaroslav Píša Troski - Konvolut 7 prací

5x kresba, 1x koláž, 1x suchá jehla, od 41x50 cm do 23x10 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1951 – 2000

69456. Konvolut 7 prací
Dražba ukončena:08.12.2021 21:00:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč